Lepidlá na plexisklo ACRIFIX

ACRIFIX® je registrovaná ochranná známka firmy Evonik Röhm GmbH, Darmstadt. Dodávame kompletný sortiment lepidiel ACRIFIX pre vzájomné lepenie plexiskla PLEXIGLAS. Lepidlá ACRIFIX vyrába Nemecká firma Evonik Röhm. Lepidlá rozdeľujeme na jednozložkové ( na báze rozpúšťadiel ) a dvojzložkové ( polymerizačná báza ), jednozložkové môžu byť aj tzv. "ekologické" ktoré neobsahujú dichlormethan. Doplnkový sortiment tvoria čistiace prostriedky a leštiace pasty.

  • DVOJZLOŽKOVÉ - lepenie T spojov a plôch, vyplňovanie, zalievanie, pre liate aj extrudované plexisklo

DOPLNKY ( príslušenstvo k lepidlám ACRIFIX ) :

  • INTENZÍVNY ČISTIACI PROSTRIEDOK ( KIR ) - pre intenzívne čistenie dosiek Plexiglas, nespôsobuje praskliny z vnútorného pnutia. Dodáva sa vo fľaštičke 50 ml.
  • LEŠTIACA PASTA - leštenie jemných škrabancov, špeciálne vyvinuté pre plexi. Dodáva sa v tubách 75 ml.
  • ČISTIACE A LEŠTIACE LÁTKY - látka zo zvlášť hodnotnej bavlny pre čistenie a antistatické ošetrenie plastových plôch. Leštiaca látka sa používa pre leštenie menších škrabancov s leštiacou pastou.
  • DÁVKOVAČ KATALYZÁTORA - veľmi kvalitný a presný laboratórny dávkovač pre jednoduché pomerové odmeriavanie katalyzátora. Ušetrí prácu s dvojzložkovými lepidlami ACRIFIX.


Bezpečnostné pokyny: Lepidlá obsahujú roztoky akrylových polymérov v zmesi rozpúšťadiel a metylmetakrylátu. Sú ľahko zápalné, dráždia dýchacie orgány a pokožku, pri prehltnutí sú škodlivé. Pri práci používajte ochranné pomôcky, respirátory, ochranné rukavice, nejesť, nepiť, nefajčiť, zabezpečte dostatočné vetranie. Dbajte na pokyny uvedené v bezpečnostných listoch.

Záručná doba: Lepidlá ACRIFIX spotrebujte do 2 rokov, katalyzátor do 9 mesiacov od dátumu plnenia.


Lepidlo Acrifix
Lepidlo Acrifix 2